Retro Repro 2016

Druhý ročník hajnické retro párty překonal vysokou laťku z ročníku minulého. Perfektní outfity, skvělá atmosféra, přející počasí a pořádně rozjetý večer! Fotit zde byla opravdu radost!

P1170300

Přestože akce byla v konkurenčním termínu s velmi oblíbenou Porciunkulí a očekával jsem slabší účast, nestalo se tak, a účast byla naopak ještě větší než v úvodním ročníku. Všichni se skvěle bavili a večer si užívali, fotit zde byla opravdu radost, kord v nočních hodinách!

P1170559

Když vidím někoho, kdo vypadá dobře a vím, že bude s výslednou fotkou spokojený, tak jakmile na něj namířím, sympatický úsměv se mění v odvrácený otrávený pohled. Vždycky mě to hodně mrzí. Retro party však byla první akcí, kde nejen každý měl zájem být s úsměvem zachycen ve svém vystajlovaném kostýmu a od mého foťáku pohled neodvracel, ale dokonce si hodně lidí fotku i vyžádalo. A výsledné snímky podle toho vypadají – spoustu energie, úsměvů a skvělé nálady! Kéž by se takto dalo fotit i na jiných akcích!

P1170818

Velmi efektní byla mlha ve spojení se skvělou světelnou show. Spousta fotek se kvůli mlze sice nepovedla, jelikož zapnutý blesk ji ozářil a výsledek byl nepoužitelný, ale některé fotky, u kterých byla mlha až v pozadí, vypadaly o řád lépe – stačilo jen umět využít vhodný čas.

P1180317

P1180388

P1180109

Rychlou výpověď o vydařenosti akce najdete v prvním výběru fotografií, zbylé najdete zde a všechny na Rajčeti.

1 komentář u „Retro Repro 2016“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *